Něco málo o mě...

Jsem život, jsem svá, jsem :-)

 Jmenuji se Veronika a na cestu masáží a terapií jsem se dala již v dětství,  I když tehdy jsem to ještě netušila. svět "duchovní" mě lákal odjakživa, nicméně vlivem rodiny a prostředí, ve kterém jsem vyrůstala jsem se dostala do úplně jiného směru. 

Vystudovala jsem vysokou školu ekonomickou a začala úspěšnou kariéru jako účetní/ekonom. Vdala jsem se a porodila dceru Elišku.

Porodem se nastartovala moje skutečná cesta životem. Začala jsem mít neshody v manželství i v celé rodině, s přáteli si přestala rozumět a mateřská mě vyloženě ničila. Slibná kariéra se mi zhroutila po té, co jsem zkolabovala psychicky i fyzicky. Přišla jsem o práci, byla mi diagnostikován syndrom vyhoření a stále jsem před rozvodem.

V okamžiku, kdy jsem přijala zodpovědnost za svůj život a své činy, otevřela se mi cesta masáží a terapií, manželství se mi začalo "zázračně" upravovat a mé sny se začaly plnit. Na této cestě mi nejvíce pomohla moje učitelka, Blanka Žáčková, která mě pomohla začít masírovat a najít cestu sama k sobě. 

Pochopila jsem svoji cestu životem a přijala ji a moc ráda pro Vás zprostředkuji to samé.